NWL gartraukis

Priesienis trapecijos formos gaubtas

  • Konstrukcija tinkama virtuvėms su žemomis lubomis
  • Aukšto filtravimo efektyvumo cikloniniai filtrai
  • Ugniai atspari filtro konstrukcija, neleidžianti ugnies liežuviams prasiskverbti į gaubto vidinę dalį ir ortakius
  • Slėgio nuostolių charakteristikos
  • Slėgio matavimo jungtys ventiliacijos sistemos balansavimui
  • Galimybė montuoti drėgmei atsparius (IP65) LED šviestuvus, užtikrinančius 500 lux apšvietą ant darbinių paviršių esančių po gaubtu
Apžvalga

Trapecijos formos gaubtai yra ekonomiškas sprendimas mažoms virtuvėms bei tinka montuoti į virtuves su žemomis lubomis. Įprastai šie gaubtai montuojami kavinėse, baruose ir kitose maitinimo įstaigose, kur maisto gamybos intensyvumas nėra didelis.

NWL gaubtai komplektuojami kartu su aukšto efektyvumo cikloniniais filtrais. Šio tipo filtrai yra kur kas efektyvesni už labirintinius, kadangi filtravimui pasitelkiama išcentrinė jėga. Filtravimo efektyvumas siekia 95%. Dėka to, vidinė gaubto kamera bei ortakiai ilgiau išlieka saugūs ir higieniški, todėl profilaktinis ištraukiamosios ventiliacijos sistemos valymas gali būti atliekamas rečiau. Cikloniniai filtrai  gaminami iš 0,8-1 mm storio plieno, yra ilgaamžiai ir daugkartinio naudojimo. Pritaikyti periodiškai plauti indaplovėje. Konstrukcija suteikia papildomą apsaugą nuo gaisro pavojaus. Filtrai savyje nekaupia lengvai užsidegančių riebalinių dalelių – visi riebalai nubėga į gaubte įrengtą riebalų surinkimo lovį. Taip pat, stora plieninė gaubto sienelė neleidžia prasiskverbti ugnies liežuviams į gaubto vidinę dalį bei ortakius.

Specifikacijos

Standartiniai gaubtai gaminami naudojant AISI 304 nerūdijantį plieną, kuris yra atsparus korozijai ir atitinka pasaulines higienos normas. Gaubtai gali būti gaminami ir iš ekonomiškesnio AISI 430 plieno. Gaubtai pristatomi pilnai suvirinti ir paruošti montavimui. Jei reikalingas apšvietimas, yra galimybė numatyti jungiklį priekinėje gaubto panelėje.

Standartinių gaubtų gabaritai:

Ilgis – 700 mm – 2900 mm (ilgesni gaubtai projektuojami arba jungiami iš atskirų dalių)
Plotis – 700 mm – 1200 mm
Aukštis – 480 mm

Standartinio ilgio ir pločio žingsnis – 10mm

Priedai

Standartiniai priedai

aisi-304
cyclonic-grease-filters
pressure-ports
grease-valve

Pasirenkami priedai

led-luminaires
dampers
grease-tray
cover-panels
multiple-hood-assembly
integrated-exhaust-fans
Dokumentai

Invalid download ID.